Україна
12 февраля 2018 ( Просмотры 1897 )
Реклама

Офіційна заява Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції щодо депортації Саакашвили

Сьогодні, 12 лютого, військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та інших правоохоронних органів довели до Міхеіла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування. Однак під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі із оточення Михаїла Саакашвілі. Прикордонники змушені були захищатися та застосували силову підтримку.

Нагадаємо, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав М.Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив М.Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

5 лютого Київський апеляційний адміністративний суд повторно не задовольнив скаргу М.Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. 

У відповідності до наведених вище судових рішень дана особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство.

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Вот умирает любой артист. И вся лента сразу: ах-ах, ох-ох, какая трагедия, боже-боже. А он не сделал ни хр*на. Молчал, - Бабченко Идентифицировали пятого украинца, который погиб во время теракта в Кабуле Друзья, чисто ради объективности - напомните...? - Дубинский Діяв би жорстко. Як казав Кузьма, хай царствує, те, що вся та пи*дота, шо там сидить, має бути стріляна.Я не "внє палітікі", - Юрко Юрченко